שנה אזרחית חדשה / נובי גוד 2016 – 2017

נובי גוד

 

לא משנה איך אתם קוראים לזה, NEW YEAR , סילבסטר 2016, נובי גוד. שנה אזרחית חדשה וזו סיבה לחגיגה. בעבר למנהג זה היה מוניטין שלילי, אך כיום ידוע לרוב כי זהו מנהג אזרחי ותו לא, שאומץ ע"י הישראלים ללא קשר למוצא וישנה עליה מתמדת בחוגגים את הסילבסטר. כיום, רבים מאמצים את התאריך לחגוג בצורה המסורתית עם המון אביזרים, קישוטים וכמובן הרמת הכוסית והנשיקה המסורתית בחצות.

אז אם גם אתם החלטתם לחגוג השנה עם הקרובים אליכם את הסילבסטר,אתם חייבים לקרוא את ארבעת הכללים שבזכותם תחגגו את ה NEW YEAR בשמחה.

1. אפקט הWOW – לסילבסטר 2016 כמה שיותר נוצץ וכמה שיותר יותר טוב, את ערב שנה אזרחית חדשה נציין בצבעים נוצצים ובולטים כמו כסף וזהב. שני צבעים שקל מאוד לערבב יחדיו ויש מגוון רחב מאוד של אביזרים שיכולים ליצור את אפקט הWOW. לדוגמה שולחן שעוצב בחנות הילולה ברמת השרון.

עיצוב שולחן סילבסטר

2. ניגודיות – כסף זהב שחור לבן... לא זה לא בלאגן. שלבו את סט השנה החדש השלנו צלחת גדולה , צלחת קטנה, מפיות גדולות ומפיות קוקטייל ( מפיות קטנות ) יוצר הרמוניה מושלמת.

סילבסטר 2016נובי גודסילבסטר 2016

 

3. קישוטים – זה המלך של הערב ( חוץ מהנשיקה המסורתית ) פה LESS IS MORE לא חל . מחפשים קישוטים לנובי גוד? קישוטים למסיבת הסילבסטר? אביזרים לסילבסטר? יש! בלוני מיילר הליום של 2017, בלוני פסטל כסף וזהב עם כיתוב 2017, כובעים וקשתות לראש, משקפים 2017 לקיוט או להניח על הראש, נשפנים בשעת השין לעשות שמח. אם אתם מספר אנשים תוכלו לרכוש את הערכת מסיבה שלנו לעשרה אנשים משתלם ביותר.

סילבסטרסילבסטר

4. אם שותים לא נוהגים – דואגים שרק תשמחו והכי חשוב לחגוג בצורה אחראית. אז כמובן תתאספו עם היקרים לכם תשתו תצחקו תיהנו תשירו אבל אם שותים לא נוהגים. שיהיה לכולנו נובי גוד / סילבסטר 2016 / שנה אזרחית חדשה שמחה!!

 

סילבסטר