אז איך חוגגים את תחילת אוגוסט אם לא במסיבת קיץ צוננת מלאה בגלידות, ארטיקים ושלגונים? כשבחוץ חם ולוהט, אין כמו גלידה מתוקה וקרה שתצנן את העניינים!

הכנו לכם בהילולה רעיון חדש מדליק למסיבת קיץ, עם כל האביזרים שתצטרכו בשביל לעצב את השולחן למסיבת קיץ- מתאים לכל דבר שתרצו לחגוג בקרוב! התחדשנו בסט מתוק של גלידות וארטיקים חייכנים ועליזים (טוב הם לא יוצאים מהמקרר כל אוגוסט) וערכנו יום הולדת גלידות מתוקות:

הצבעים השולטים הם צבעי פסטל, צבעי גלידות - ורוד בהיר, מנטה, תכלת וצהוב בננה.

אז באילו אביזרים השתמשנו לקישוטים למסיבת קיץ בנושא גלידות ? לפי מוטיב הגלידות, קישטנו בקישוטי גלידה נפתחים

תלינו גבעי גלידה ענקיים שעשינו מבלונים, הוספנו לכם קישור כדיי שתוכלו לנסות גם אתם להכין גביעי גלידה מבלונים

לעיצוב שולחן המסיבה השתמשו בפון פון גלידה עבודת יד! ההכנה פשוטה יותר ממה שאתם חושבים! ניתן ליצור קישוט גלידה דומה בעזרת קונוס במבוק מתכלה שישמש כגביע!

עיצבנו את השולחן עם קעריות מלאות בסוכריות קטנות וצבעוניות

הכיבוד היה כמובן גלידה :) כל ילד קיבל גלידה, וקישט אותה על פי רצונו בסוכריות צבעוניות לגלידה! את הגלידה הגשנו על פי בחירת האורחים- או בגביע או בכוס, ממש כמו בגלידריה! לכבוד יום ההולדת דאגנו לכוסות גלידה צבעוניות ומתוקות בגווני פסטל- מנטה וורוד בייבי.

את הגלידה שנשארה על הפנים והידיים ניגבנו עם מפיות גלידה מדליקות שהבאנו לכבוד המאורע, ומשלימות את סט הגלידות!

את החדר קישטנו בגרילנדת גלידות מדליקה וצבעונית שצבעה את החדר בגווני פסטל עליזים ושובבים!

הוספנו לעיצוב שולחן גם סוכריות גומי בצורת גלידה (כי מי לא אוהב סוכריות גומי... ועוד בצורת גלידה!) ובועות סבון בצורת גלידה שגם תרמו לעיצוב השולחן וכמובן שימשו כהפעלה נהדרת לאורחים

בסיום המסיבה חילקנו שקיות יום הולדת בצורת גלידה לכל ילד! לעוד רעיונות מגניבים לעיצוב השולחן והאירוע ולהפעלות מיוחדות כנסו לפינטרסט שלנו ללוח ice cream party!

שיהיה קיץ צונן ונעים :)

מחפשים רעיונות נוספים לימי הולדת ומסיבות? כנסו לאינסטגרם או לפייסבוק שלנו להשראה ועדכונים על מה הכי חדש!