-

חדש ! משלוחי בלונים מנופחים עד הבית !

בלונים

בלונים – מספר רעיונות לשימוש בבלונים

הם מושכים את העין (ואת הלב), מגיעים בשלל צבעים, צורות ועיצובים ומלאים באוויר או הליום, אלה הם – הבלונים. בלונים הינם מוצר מבוקש מאוד כאשר השימוש בהם מתקשר בדרך כלל לאירועים משמחים. בדיוק כמו קבלת משלוח פרחים, קבלת בלונים תמיד משמחת את הלב ומעלה חיוך של אושר. הרשו לנו להציג לכם מספר רעיונות מקוריים לשימוש בבלונים, אולי תמצאו בהם מקור השראה לשמח את יקיריכם :
חג האהבה ומתנות לאוהבים
לא משנה איזו מתנה חשבתם לקנות בחג האהבה הקרוב, או ביום ההולדת של בן זוגכם, מומלץ לשלב את המתנה עם בלונים מעוצבים. ניתן להשיג למשל בלוני הליום מעוצבים בצורה של לב גדול או סטנד מלא בבלונים ובראשם מספר שנותיכם כזוג או גיל בעל השמחה. רעיון מקסים הוא לשלב הצעת נישואין עם טבעת אשר מוטמנת באחד הבלונים, אותה תגלה אהובת לבכם כאשר תפוצץ אותם אחד אחרי השני בשקיקה להגיע למטמון המיוחל.

בלונים באירועים

השימוש בבלונים הינו מיוחד במינו באירועים שונים כגון יום הולדת, חתונה, בר/בת מצווה ועוד. בלונים יכולים לעטר ולקשט את שביל הצעידה של זוגות מתחתנים באמצעות מגוון סגנונות ועיצובים בין אם ע"י בלוני הליום בצורה של שער לחופה ובין אם בתור פריטים מעוצבים בצידי השביל. שימוש נוסף בבלונים באירועים הוא "גשם של בלונים" אשר ניטח על ראשיהם של הרוקדים ברחבת הריקודים, אטרקציה פופולארית ביותר בנופי החתונות בישראל. מלבד אפשרויות אלה, בלונים משמשים גם בתור אלמנטים לעיצוב השולחנות וכתובות שם כמו במקרים של בר/בת מצוות ובריתות לאחר חשיפת הש

בלונים לילדים

ילדים הם צרכני הבלונים הגדולים ביותר. ניתן להעניק במתנה בלונים מעוצבים בגדלים שונים בדמויות אהובות כגון דורה, באגס באני ואחרים, ואף לרכוש בלונים עם הדפס שם בעל השמחה בתור מתנה לילדים אשר נכחו ביום המיוחד.

כפי שראיתם, ניתן להגשים אינספור רעיונות באמצעות בלונים מסוגים שונים. כאשר אתם מוסיפים את אלמנט

image description