-

חדש ! משלוחי בלונים מנופחים עד הבית !

ימי הולדת למבוגרים

אם פעם ארגון מסיבות ימי הולדת היה משהו המתקשר בעיקר לילדות הרי שבשנים האחרונות נדמה שארגון מסיבות ימי הולדת למבוגרים הפך פופולארי ליותר מתמיד. כשאנו מארגנים ימי הולדת לאנשים שחצו כבר את גיל ה-40 , אנו למעשה מנצלים הזדמנות, שלעיתים ביום יום חומקת מידינו, לעצור לרגע ולהראות הערכה למפעל החיים של אותם אנשים קרובים אלינו, בין אם מדובר בהורים, סבא וסבתא, אחים וחברים קרובים. גם אם אותם חוגגי יום הולדת מבוגרים לא תמיד ידמו בעינינו כמי שששים למסיבה, היו בטוחים שהם יעריכו מאוד את המחווה שארגנתם להם. הילולה נמצאת כאן, על מנת לצלוח ארגון ימי הולדת למבוגרים (וגם לילדים כמובן) בצורה הטובה ביותר, עם כל הציוד והאביזרים שיהפכו את האירוע, למרגש ומיוחד, לחוגגים ואורחיהם.

ימי הולדת למבוגרים הנחשבים לכאלה שיש להקפיד במיוחד על ארגונם הם ימי ההולדת העגולים.

 

יום הולדת 30

גיל 30 מסמל את המעבר משנות ה-עשרים ההוללות לעולם המבוגרים. עם זאת עדיין, גיל 30 כידוע הוא ה-עשרים החדש, ובהחלט ניתן לארגן כאן מסיבה צעירה ברוחה. מה גם שאנו לא רוצים ליצור את התחושה כאילו החוגגים הם כבר אנשים כאלה ששנות ההוללות מאחוריהם. לאביזרים ופריטים לאירוע זה ראו – יום הולדת 30.

יום הולדת 40

החוגגים כבר התבגרו, במקרים רבים הקימו משפחות והולידו ילדים. זה הזמן שלנו להראות להם כמה אנו אוהבים אותם ומפרגנים להתקדמות שלהם בחיים ולארגן להם יום הולדת 40, עליז שמח ומלא הערכה.

יום הולדת 50

ההורים שלנו כבר מבוגרים יותר, והגיעו ללא מעט השגים בחייהם. הילדים כבר גדולים יותר, חלקם כבר אחרי צבא. זה הזמן שהילדים יראו להוריהם את הערכתם הרבה, ויארגנו יום הולדת 50 מיוחד עם כל בני המשפחה והחברים. לאביזרים ופריטים לאירוע זה ראו – יום הולדת 50.

יום הולדת 60

ההורים כבר לא צעירים, חלקם כבר בעלי נכדים והם עברו כברת דרך ארוכה בחייהם. ניתן לערוך ימי הולדת בסגנון "חיים שכאלה", המציינות תחנות חשובות בחיי החוגגים. לאביזרים ופריטים לאירוע זה ראו – יום הולדת 60.

בכל אופן, אם אתם מתכננים לארגן ימי הולדת למבוגרים, אתם מוזמנים לבקר אותנו בהילולה – יש לנו את כל מה שאתם צריכים על מנת לארגן אירוע יום הולדת מיוחד לאנשים שאתם הכי אוהבים.