-

חדש ! משלוחי בלונים מנופחים עד הבית !

עיצוב שולחנות- סידור שולחן

אם אתם מתכננים מסיבה או אירוע כלשהו, סביר להניח שלא תוכלו להתחמק מסוגיית עיצוב שולחנות. סידור שולחן איכותי שעושה שימוש בחומרים ובכלים הנכונים, יכול להיות זול למדי, לשדרג פלאים את רמת עיצוב האירוע, ואפילו להפוך את ניהול האירוע לנוח יותר. הילולה מציעה לכם מגוון פתרונות עיצוב שולחנות, המותאמים לכל תקציב וכל מטרה.רגע לפני שאתם נרתמים לאותה משימת עיצוב שולחנות, אתם מוזמנים לעצור רגע ולראות מה יש לנו להציע לכם. 


כלים חד פעמיים

כשאתם נדרשים למלאכת עיצוב שולחנות, שימוש בכלים חד פעמיים לא חייב להיות סוג של פשרה. תמצאו אצלנו כלים חד פעמיים מרהיבים ויוקרתיים שנראים בדיוק כמו הדבר האמיתי. סידור שולחן באמצעות כלים אלה הוא מאוד אסתטי, וכמובן פוטר אותנו מהצורך של שטיפת הכלים בתום האירוע.

 

 

מפות ומפיות 

להילולה מגוון גדול של מפות ומפיות לשימוש חד ורב פעמי לכ סוג של סידור שולחן. תוכלו למצוא אצלנו מפות בכל צבע שרק תוכלו לדמיין, ובשלל עיצובים – החל ממפיות לימי הולדת לקטנטנים שבנו, ועד למפות בעיצובים יוקרתיים לאירועים, חגים ועוד.

 

 

 קוקטייל

אם אתם מתכננים לתדלק את האירוע הבא שלכם עם קצת אלכוהול, אל תשכחו להוסיף גם צבע להילולה בעזרת שלל קשים, וסטיררים בכל צבעי הקשת וציוד קוקטייל נוסף.

עיצוב שולחנות עם הילולה לאירועים צבעוניים ומסוגננים במיוחד. סידור שולחן נוח, פשוט, יעיל ובעיקר מעוצב.