-

חדש ! משלוחי בלונים מנופחים עד הבית !

אוכל מוכן למסיבות - מה כדאי לקחת בחשבון

 

ארגון מסיבות מצריך לא מעט מאמץ וזמן פנוי. על מנת שהמסיבה תצליח חשוב לדאוג מבעוד מועד למשקאות אלכוהולים, לאפרטיף, למוזיקה טובה או לתקליטן, לכלים חד פעמיים ולעוד אין ספור ארגונים קטנים שבלעדיהם המסיבה פשוט לא תצליח. נכון, תמיד אפשר להסתפק באופציה הספרטנית משהו ולארגן מסיבה קטנה על טהרת הביסלי-במבה-תפוצ'יפס אבל ביננו, אם תוזמנו למסיבה שכזו סביר להניח שלא תצאו עם דעה חיובית במיוחד על המארח.. מה לעשות, אחד הגורמים החשובים ביותר להצלחת המסיבה, וזה שגם עשוי לגזול הכי הרבה זמן ממארגן המסיבה, הוא האוכל. בסופו של דבר, לא משנה מה לבשתם או אילו שירים החלטתם להשמיע לאורחים, אם האוכל יהיה טוב כולם יזכרו את המסיבה כמוצלחת. אבל אם אתם מתכננים בקרוב הפקת מסיבה לרגל חגיגות יום ההולדת, חנוכת בית או מכל סיבה אחרת, חשוב שתדעו שאתם לא לבד בעסק. כיום אפשר למצוא לא מעט חברות שמתמחות בארגון מסיבות קטנות וישמחו לספק עבורכם אוכל מוכן ובכך לחסוך מכם את הטרחה העיקרית בהכנות לאירוע. רגע לפני שאתם מתקשרים לבצע הזמנה, אספנו עבורכם כמה טיפים שימושים שיעזרו לכם לבחור את התפריט שיוגש באירוע ואת החברה שתספק לכם אותו. בהצלחה...

אוכל מוכן למסיבות צריך להתאים למסיבות...

למסיבה יש דינמיקה משלה. בשונה מאירועים או מארוחות חגיגיות במסיבות אנשים נמצאים רוב הזמן בתנועה. האורחים אוהבים לשוטט בין המוזמנים האחרים, להתעדכן ולשוחח עם כל מי שנקרא בדרכם. על מנת שלאורחים שלכם יהיה קל ונוח לעשות זאת נסו להמנע מהזמנת אוכל מוכן שדורש ישיבה ממושכת, שניצלונים, סושי, סנדוויצ'ים קטנים, בורקסים ועוד מאכלים שאפשר "לחטוף תוך כדי תנועה" יעזרו למסיבה להצליח.
זכרו, תמיד עדיף להשאר עם אוכל מיותר ולא "להתקע" בלי כיבוד באמצע המסיבה.

קמצנות היא תכונה גרועה למדיי וגרועה אפילו יותר כאשר מתכננים מסיבה. אין דבר מביך יותר מאשר כיבוד שמתחסל בדקות הראשונות של המסיבה ומותיר את האורחים מתוסכלים ורעבים. אם זה יקרה, תהיו בטוחים שאף אחד לא יהנה מהמסיבה הקנה שלכם... תמיד כדאי להזמין קצת יותר אוכל מוכן מאשר קצת פחות, בסופו של דבר, תוכלו להתפנק על השאריות אחרי האירוע.