-

חדש ! משלוחי בלונים מנופחים עד הבית !

עיצוב הבית למסיבה

החלטתם לחגוג ולערוך מסיבה בבית ? - מצויין !! קבלו מאיתנו כמה טיפים ....

1.  "פתיחת החלל" - על מנת שהאווירה תהיה נעימה והאנשים יוכלו לנוע במרחב בחופשיות וליצור קשר עין עם שאר האנשים שבמסיבה חשוב מאוד להקפיד על כך שכחלק מהכנת עיצוב הבית לאירוע יוסטו רהיטים כבדים אל פאתי החלל. לדוגמא - שולחן הסלון- אולי נוח מאוד כאשר אנו מארחים זוג חברים או שתים, אולם כאשר הבית מלא באנשים הוא מפריע לתנועה וחוסם את המרחב החופשי של הנוכחים. דוגמא נוספת לפתיחת החלל, במידה ושולחן פינת האוכל ממוקם במרכז החלל המרכזי של הבית, כדאי מאוד להסיט אותו אל עבר אחד הקירות כך שלא יפריע. מי שירצה לגשת ולהתכבד מן התרקובת המוגשת יוכל לעשות זאת בקלות ומי שירצה להלך בחדר עם כוס יין ביד יוכל לעשות זאת מבלי שערב רב של משתתפים יחסמו את דרכו.

2.  "דקורציה" - כאן השמיים הם הגבול - ולמעשה כדאי מאוד להקפיד על העיצוב - כי הוא זה שיצור את האוירה.

בלונים, אורות צבעוניים, גרלנדות וכרזות - הם רק חלק קטן העומד לרשותכם בבוואכם לקשט ולעצב את הבית למסיבה. למעשה, תוכלו ליצור את האווירה הנכונה בהתאם לקישוטים שתבחרו במידה ותרצו אווירה שקטה יותר מומלץ לבחור בעששיות קטנות ולהדיק בהן נרות, במידה ומעוניינים במסיבת דיסקו נמליץ על כדור אורות וגרלנדת אורות מהבהבים. בנוסף יש לזכור גם את פינת ה"אירוח" - השתייה והמזון , מומלץ לבחור מפה ומפיות שמשתלבים יחדיו, כמו גם למצוא את כוסות השתיה והאלכוהול הנכונות וכמובן להשלים עם צלחות תואמות.

את כל אלו תוכלו למצוא ב..............

 

3.  אביזרים לאורחים - הדרך הקצרה ביותר להכניס את האורחיםם ל"מוד" המסיבה ( עוד לפני האלכוהול) היא "להלביש" אותם באביזרים משמחים - שרשראות הוואי, משקפי קוקטייל , משרוקיות, כובעים ועוד. מכניסים את הנוכחים לאוירת השמחה וגורמים להם לרדת מהרצינות האופפת של היום יום. מומלץ  להתעדכן ב______________ על כל החידושים האחרונים בנושא.

______________________________________-

בה ביתית

מסיבה ביתית היא אחד האירועים המהנים ביותר והקלים ביותר להפקה. במקום לשכור מועדון לילה או אולם מפואר אפשר להזמין קומץ מקורבים לאירוע ביתי מהנה ולחוגג באווירה משפחתית אירועים כמו ימי הולדת, קידום בעבודה ועוד..
אולם על מנת שהמסיבה הביתית תרגיש כמה שיותר כמו מסיבה רגילה חשוב מאוד להקפיד על כמה פרטים קטנים ולדאוג לעיצוב הבית באופן כזה שיתאים למסיבה. אם גם אתם רוצים לעצב את הבית כך שיתאים לאירוע קטן, יש לנו כמה וכמה עצות שיוכלו לעזור לכם לעשות זאת על הצד הטוב ביותר.
דאגו ל"פתיחת החלל"

על מנת שהאווירה תהיה נעימה והאנשים יוכלו לנוע במרחב בחופשיות וליצור קשר עין עם שאר האנשים שבמסיבה או באירוע חשוב מאוד להקפיד על כך שכחלק מהכנת עיצוב הבית למסיבה יוסטו רהיטים כבדים אל פאתי החלל. שולחן סלוני, לצורך הדוגמא, הוא אולי נוח מאוד כאשר אנו מארחים זוג חברים או שתים, אולם כאשר הבית מלא באנשים הוא מפריע לתנועה וחוסם את המרחב החופשי של הנוכחים.
דוגמא נוספת לפתיחת החלל, במידה ושולחן פינת האוכל ממוקם במרכז החלל המרכזי של הבית, כדאי מאוד להסיט אותו אל עבר אחד הקירות כך שלא יפריע. מי שירצה לגשת ולהתכבד מן התרקובת המוגשת יוכל לעשות זאת בקלות ומי שירצה להלך בחדר עם כוס יין ביד יוכל לעשות זאת מבלי שערב רב של משתתפים יחסמו את דרכו.


דקורציה "מסיבתית"

אחד הדברים שמבדילים בין בית רגיל לבית שנמצא ב"מוד" של מסיבה הם הדקורציות השונות שאפשר לרכוש במחירים אטרקטיביים כאן אצלנו בהילולה. בין האביזרים שתוכלו להשתמש בהם לקישוט החלל ניתן למנות בלונים מסוגים שונים (כמו בלונים רגילים, בלוני הליום שמעופפים באוויר, בלונים מארכים עם כיתוביות שונות ועוד... ), כרזות קיר מקושטות, סרטים צבעוניים ועוד. אם החלטתם להשקיע בעיצוב הבית למסיבה אתם תמיד יכולים לרכוש גרלנדות (כבל שיוצאות ממנו מנורות) של תאורה צבעונית או אפילו לשכור גופי תאורה מקצועיים למסיבות (פליקר, כדור מראות מסתובב, תאורת לייזרים צבעוניים ועוד...)